ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К VIBER, НАС УЖЕ 20 000
header background photo
Отдых в Трускавце – современные оздоровительные учреждения

Отдых в Трускавце – современные оздоровительные учреждения

На відміну від більшості українських курортів Трускавець невпинно розвивався незалежно від економічних проблем. В той час, як в окремих оздоровницях заледве функціонують старі санаторії, в Трускавці активно розбудувалась ціла генерація нових закладів. Лісова Пісня Трускавець – гігантський апарт-готель, який пропонує гостям повноцінні автономні апартаменти. Фактично відпочинок в Трускавці у Лісовій Пісні це життя в елітній квартирі, оздоровлення в сучасному медичному центрі та релакс в комфортному СПА-комплексі. Не поступається комфортом й Міротель, який є п’ятизірковим готелем в самісінькому центрі Трускавця. З вікон номерів тут відкривається вражаючий вид на місто, а гості можуть скористатись численними лікувальними процедурами та насолодитись вишуканою вечерею в ресторані на даху багатоповерхового готелю.

Готелі Трускавця – як заощадити на відпочинку? Ріксос Прикарпаття фактично перший готель рівня в п’ять зірок, який з’явився на курорті. Збудований відповідно до міжнародних вимог, володіє гігантською власною територією, вертолітною площадкою, аквапарком, СПА, надсучасним медичним центром кількома ресторанами та нічними клубами. Власне цей заклад й поставив високу планку в рівні сервісу для майбутніх конкурентів. Як мінімум двічі готель Ріксос отримував відзнаку ревізора та безліч раз приймав іменитих зіркових гостей. Серед нових закладів в Трускавці варто відзначити апарт-готель Шале Грааль. Вишуканий комплекс, де все продумано до найменших дрібниць. Гість тут почувається, як вдома, а якість сервісу та рівень комфорту допомагають швидко переключитись з робочого ритму на виважений відпочинковий темп.

Правильне планування – найкращий спосіб економії. Слід пам’ятати, що не завжди те що найдешевше є найекономнішим. Порівнюючи спектр доступних послуг до ціни проживання, можна орієнтовно визначити який заклад буде для Вас більш економічно вигідним. Якщо Ви орієнтуєтесь на оздоровлення, то безперечно найкращий вибір припаде на санаторії Трускавця. У випадку коли Ваш візит на курорт носить більше профілактичний характер віддавайте перевагу віллам та готелям в Трускавці. Серед закладів, що мають доволі зручне розташування та адекватну цінову політику варто відзначити: Маріот Медікал ЦентрСвитязьНафтусяСані. Якщо ж відстань до бювету в Трускавці для Вас не є визначальною, то невеликі готелі СоламіяХелліУ ОлегаВіан – будуть ідеальним вибором для відпочинку в Трускавці.

background photo

Нужна помощь в выборе санатория или пансионата?

Наши специалисты всегда на связи и готовы помочь с выбором!

+38 (097) 52 88 447 +38 (066) 519-85-03 +38 (093) 41 79 095